HR Menedzser munkatársat keresünk!

Az Openhouse franchise központi csapatába keresünk HR Menedzser munkatársat, aki szenvedélyesen viszonyul az oktatási terület fejlesztéséhez, valamint munka – és vezetői tapasztalattal rendelkezik egy komplexebb munkakör ellátásához is.

Feladatok:

  • Az oktatási terület stratégiai irányítása és fejlesztése
  • Oktatási tartalmak gyártása és implementálása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása
  • Franchise partnerek, vezetők támogatása
  • Adatelemzés és folyamatmenedzsment

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség, HR vagy kapcsolódó területen
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Erős analitikai képesség és problémamegoldó hozzáállás
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Magabiztos IT ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előre lepési lehetőség
  • Innovatív projektekben való részvétel

Ha úgy érzi, hogy megfelel a fenti kritériumoknak és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a jelentkezési űrlap kitöltésével.

Munkavégzés helye: Győr

Név(Kötelező)
Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf, odt., Max. file size: 60 MB.
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.